.

.

Бесплатен превозот топла продажба гумени октопод гигант led октопод со променливи led светло цени за свадба партија сцената декорација

Бесплатен превозот топла продажба гумени октопод гигант led октопод со променливи led светло цени за свадба партија сцената декорација

Степени:

DEN 8712.00
Износ
Това е достапна


Бесплатен превозот информации :
Почитувани купувачи, бидејќи различни превозот стапки за различни земја и области, нашиот бесплатен превозот е заснован на северна Америка,Европа, Азија и Австралија.
ако не припаѓаат на овие земји и области, pls контактирајте нè за потврда на превозот цена пред да се направи нарачката. Ви благодариме за вашето разбирање .
За Увоз на данок :
Превозот цена што се плаќа доза не вклучуваат увоз доход, бидејќи секоја земја ќе наплаќаат различни данок по разни стоки.
Објектот на име на Надувување октопод
Производ Вклучува
вклучувајќи виси компресор, 1 сет боја се менува LED светло и едно парче далечински управувач. Компресорот има CE/UL сертификати, ќе го испрати со точен напон и plug на вашата земја.
Материјал
190 T најлон платно
Големина
1.5 мз(5ft)
Боја
Исто како на слика
Сертификати
CE,УЛ,SGS,ГШ,ROHS
Технологија
Нови Шиење Технологија.
Начин На Плаќање
1.Ние прифаќаме alipay на Aliexpress
2. Можете да платите со користење на Visa, Paypal и TT.
3. Сите плаќање се прифатени преку безбедност на процесор ЗАЧУВАМ.
4. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по место цел.
Испорака Детали
1.Во Светот Превозот. Освен некои земји и APO или FPO адреси.
2.Наредбите обработени навремено плаќање по верификација.
3.Ние само брод да се потврди цел адреса, вашата цел адресата мора да одговараат на вашите примачот адреса.
4.Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време можеби повеќе за време на празниците.
5. Ако не сте добиле објектот во рок од 20 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
1.Во однос на слики за вашиот референца :

Повеќе информации

Бренд Име:
SayOK
Шема:
Никој,Точка
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
РИ-0009
Големина:
L
Повод:
сите
Материјал:
190T Најлон платно
Име на производ:
гумени октопод
Сертификати:
CE,УЛ,SGS,ГШ,ROHS
Материјал:
190T Најлон платно
боја:
исто како на слика
Големина:
1.5mH(5ft)
Пакет:
Транспарентен ЈП торба+белата оксфорд торбичката+картон
бесплатни додатоци:
1pc CE/UL компресор,1 сет Led светло,1 парче далечински контролер
Напон:
110V-120V/220-240V
превозот метод:
од страна на DHL
Употреба:
Свадба партија/Настан покажува/Сцената декорација

Најдобрите понуди во категоријата