.

.

За Samsung Галакси S8 Случај Кората Жито Кожа прекривачот со Картичка Држач за Samsung Galaxy S8 Плус Случаи S8 Покрие Школка

За Samsung Галакси S8 Случај Кората Жито Кожа прекривачот со Картичка Држач за Samsung Galaxy S8 Плус Случаи S8 Покрие Школка

Степени:

DEN 204.00 -15 %
DEN 239.52
Износ
Това е достапна

За Samsung Галакси S8 Случај Кората Жито Кожа прекривачот со Картичка Држач за Samsung Galaxy S8 Плус Случаи S8 Покрие Школка
1.100% Сосема нов и добар квалитет 2.Заштита на вашиот телефон од гребење ,оштетување и удари и, исто така, го заштитите вашиот телефон со стил. 3.Совршено компатибилни на вашиот телефон. 4.Флексибилен и лесно се чисти. 5.Професионални suppler и брза испорака.

Повеќе информации

Материјал:
за Samsung S8, за Samsung S8 Плус
Мало Пакет:
Yes
Големина:
Universal
дизајн:
Обична,Бизнис,Гроздобер
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S8 Плус,Галакси S8
Функција:
Анти-удар
Тип:
Паричникот Случај
Бренд Име:
ELAIDE
Карактеристики:
СТП Кожа Гроздобер Паричникот Стил Телефон Случај
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Телефон Модел 1:
Случај за Samsung Галакси S8 Случај Маска
Компатибилен Телефон Модел 2:
Случај за Samsung Галакси S8 Плус Случај Маска
Компатибилен Телефон Модел 3:
Маска за Samsung Галакси S8 Покрие Случај
Компатибилен Телефон Модел 4:
Маска за Samsung Галакси S8 Плус Покрие Случај
Материјал:
СТП Кожа
Стил:
Флип паричникот стил
Функција:
Со Картичка Слот За Носител На
Функција:
Нечистотија-Отпорни,Анти-Пропадна,Анти-удар
Тип:
Случај

Најдобрите понуди во категоријата