.

.

2018 Лето Девојка Панталони Нов Стил на Децата Цреша Лак Колапс Панталони Панталони корејски 0-3 Години

2018 Лето Девојка Панталони Нов Стил на Децата Цреша Лак Колапс Панталони Панталони корејски 0-3 Години

Степени:

DEN 206.00 -12 %
DEN 233.76
Износ
Това е достапна


Можеби како овие :

Повеќе информации

Дете НИ Големина:
6M, 12M, 24M, 3T
Бренд Име:
JUXUAN
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Девојки
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Одговара Тип:
Редовни
Половината Тип:
Средината
Панталона Стил:
Harem Панталони
Тип На Објект:
Целосна Должина
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
549048709289
Декорација:
Appliques
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Стил:
Корејската
Место на Потекло:
жеџијанг
Соодветна возраст:
Доенчињата и малите деца (1~3, 80~100cm)
Погоден Сезона:
Лето
Долги панталони:
Панталони
Висина:
70CM,80СМ,90CM,100CM

Најдобрите понуди во категоријата