.

.

7/8 Бесплатен превозот замокот цртан филм печатени grosgrain лента hairbow headwear партија декорација diy трговија на големо 22mm S498

7/8 Бесплатен превозот замокот цртан филм печатени grosgrain лента hairbow headwear партија декорација diy трговија на големо

Степени:

DEN 559.00 -35 %
DEN 859.20
Износ
Това е достапна


Повратни информации
Клиентите се задоволни е многу важно за нас,
Ако сте задоволни со предмети што orderd,ве молиме оставете позитивни(5 ѕвезди) повратни информации. Ние ги охрабруваме трговија на големо,ќе ви даде најниска цена и со најдобар квалитет
услуги во надеж дека долгорочна соработка.
Руски Клиенти Внимание ве молиме :
Според новата политика е предвидено од страна на руската поштата , Купувачот мора да му даде име и презиме , инаку пратката ќе бидат вратени назад на испраќачот.Светски најпознатите изложба-Кантонот фер задржете тука секоја година. Добредојдовте ОЕМ и големо! Ние ќе ви даде подобро цени и избори!
2. ОЕМ е достапна,било дизајни и било какви бои може да се направи за вас .Ви благодариме!
Забелешка
1.
ние ќе рефундирање на приемот.
Политика На Враќање
Предмети може да се врати ако најдете било кој квалитет на прашања,
ве молиме враќање на пратката во рок од 7 дена откако ќе го добиете вашиот парцела. Преку Експрес курир како што курирската служба DHL,UPS-от,FEDEX, Цел повеќе од 100 долари,можете да го користите овие курир за брза испорака бесплатно! Јас т трае околу 3-6 работни дена да испорача.
Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.Па ве молиме да бидете сигурни дека сте се стави на точни информации кога ќе ги нарачате. Бесплатен Превозот во вашата земја преку КИНА Пост Воздух Пошта,што е потребно за 12-30 дена да пристигнат. Ние сме во гуангжу,која е една од најголемите град во Кина.Добредојдовте имаат посета,ние може да обезбеди нешто што сакате.
Ако у не се задоволни со предмети у orderd,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.Треба да имате било какви прашања pls контактирајте со нас,ние ќе ви одговори што е можно поскоро.
Основана во 2004 година,ние сме професионални производителот специјализирана во producting и продажба на висок квалитет на панделки,облека, додатоци,занаети,декорација и така натаму.Ви благодариме!.
Еколошки Сертификат : OEKO-TEX 100
Примена
Широко се користи за пакување подароци,цвет,лакови,торба string,играчки,чевли,домашен текстил,Облека, долна облека модни додатоци,облека, декорација,свадба декорација, одмор и декорација на handcrafts
Превозот и Процесирање на Нарачката
Објектите се обработуваат во рок од 5 работни дена по уплата (со исклучок на сабота).

Повеќе информации

боја:
1, 2, 3, 4
Тип На Производ:
Панделки
Ширина:
7/8
Број На Модел На:
S498
Бренд Име:
DHK
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Стил:
Единствен Лик
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Шема:
Печатени
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
боја:
како слики

Најдобрите понуди во категоријата