.

.

100ml СИНО/TANSPARENT/БЕЛО домашно МИЛЕНИЧЕ ШИШЕ или сино тоалет шише за вода или лосион шише

100ml СИНО/TANSPARENT/БЕЛО домашно МИЛЕНИЧЕ ШИШЕ или сино тоалет шише за вода или лосион шише

Степени:

DEN 1281.60
Износ
Това е достапна


точка бр : FTG-42
големина : 100 ML
материјал : МИЛЕНИЧИЊА
.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
100mL
Број На Модел На:
FTG-42
боја:
како Слика
Големина:
100ml
Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
is_customized:
yes
Материјал:
Пластични

Најдобрите понуди во категоријата