.

.

Бесплатен превозот - 2 парчиња/многу 120g Бел Прав Случај, 4oz Пластични прав шише

Бесплатен превозот - 2 парчиња/многу 120g Бел Прав Случај, 4oz Пластични прав шише

Степени:

DEN 475.20
Износ
Това е достапна

90 /многу
6 парчиња / многу
Бесплатни shippping, 50g крем тегла, ПЕТ тегла, козметички сад,козметички пакување US$ 18.20 /многу
20 парчиња / многу
Бесплатни shippping, Висок квалитет 50g розова крем тегла, pp тегла, козметички сад,козметички пакување,крем шише US$ 24. Во 2010 година, ние becomed ЗЛАТО Член на ALibaba.
За превозот :
Парцела ќе биде предаден во рок од 3 дена откако ќе се исплати, ние брод потврдените адреса на aliexpress, па ве молиме да бидете сигурни дека вашите примени ДОДАДЕТЕ сите се точни. Ние сме извозно-ориентирана компанија.80 /многу
20 парчиња / многу
Бесплатни shippping, 100g бел крем тегла, pp тегла, козметички сад,козметички пакување US$ 19.Објект : Прав случај,прав тегла,прав шише,крем тегла,4 OZl крем тегла, пластични крем шише
капацитет : 120g Димензии : Дијаметар : 68mm Висина : 55мм Ние, исто така, имаат 50 G
За нас :
Huicheng Пакување Шише Co. Во 2011 година, ние се изгради професионален тим за развој на шише бизнис на B2 C. Од сега па натаму, ќе се најде, ние ќе издаде повеќе и повеќе шишиња кои го поддржуваат мала количина.80 /многу
20 парчиња / многу
Бесплатни shippping, 100g крем тегла, јасно милениче тегла, Крем шише со алуминиумско капаче козметички сад,козметички пакување US$ 19. Нормално, вашиот парцела ќе пристигне во 15-40days од кина пост воздухот,можете исто така да ми кажете превозот метод е потребно, ние ќе ви ги понудиме најдобрите цената врз основа на вашиот референца.
Повратни информации
Нашиот успех зависи од вашето задоволство, па вашите повратни информации е многу важно за нас, ние ќе биде многу го ценат, ако може да ни даде позитивни повратни информации, ви благодарам многу!!
Бесплатни shippping, 50g крем тегла, pp тегла, козметички сад,козметички пакување US$ 14.88 /многу
20 парчиња / многу
Бесплатни shippping, Висок квалитет 50g се зголеми крем тегла, pp тегла, козметички сад,козметички пакување,крем шише US$ 24.98 /многу
20 парчиња / многу
Бесплатни shippping, 50g крем тегла, козметички сад, пластични шишиња,примерок тегла US$ 8. 70% од нашите производи се извезуваат. Нашите стаклени шишиња се широко се користи во области на медицината, козметика, декоративни и складирање.88 /многу
20 парчиња / многу
Бесплатни shippping-50g висок квалитет крем шише,козметички сад, pp тегла, примерок шише, козметички пакување US$ 24. е специјализирана во производство и извоз на разни видови на стакло и пластични шишиња.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Капацитет:
120g ,4oz
is_customized:
Yes
боја:
Бела

Најдобрите понуди во категоријата