.

.

100ML транспарентен пумпа лосион шише или притисок спреј шише или тоалетна вода шише

100ML транспарентен пумпа лосион шише или притисок спреј шише или тоалетна вода шише

Степени:

DEN 642.24
Износ
Това е достапна


точка бр : PY-100
големина : 100 ML
материјал : МИЛЕНИЧИЊА
.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
100mL
Број На Модел На:
PY-100
боја:
како Слика
Големина:
100ml
Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
Материјал:
Пластични

Најдобрите понуди во категоријата