.

.

100ml ТРАНСПАРЕНТЕН/ПЕТ СИНА ШИШЕ или сино тоалет шише за вода или лосион шише со сребрен гердан

100ml ТРАНСПАРЕНТЕН/ПЕТ СИНА ШИШЕ или сино тоалет шише за вода или лосион шише со сребрен гердан

Степени:

DEN 1488.00
Износ
Това е достапна


точка бр : FBG-28
големина : 100 ML
материјал : МИЛЕНИЧИЊА
ГОЛЕМИНА : DIA37 MM ВИСИНА 150 MM
.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
100mL
Број На Модел На:
FBG-28
боја:
како Слика
Големина:
100ml
Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
is_customized:
yes
Материјал:
Пластични

Најдобрите понуди во категоријата