.

.

150ml транспарентен спреј шише или лосион шише или тоалетна вода шише

150ml транспарентен спреј шише или лосион шише или тоалетна вода шише

Степени:

DEN 960.00
Износ
Това е достапна


точка бр : сп-04-1
големина : 150 ML
материјал : МИЛЕНИЧИЊА
.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
150mL
Број На Модел На:
сп-04-1
боја:
како Слика
Големина:
150ml
Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
is_customized:
yes
Материјал:
Пластични

Најдобрите понуди во категоријата