.

.

80ml темно кафеава боја/црвена боја, стаклено шише со сребрена/злато пумпа за серумски/лосион/foundation/емулзија/тонер за нега на кожата козметички пакет

80ml темно кафеава боја/црвена боја, стаклено шише со сребрена/злато пумпа за серумски/лосион/foundation/емулзија/тонер за нега

Степени:

DEN 3016.32
Износ
Това е достапна


Точка бр : SHI03
материјал : СТАКЛО
големина : 80 ML
кол : 80mm
висина : 156 MM
ова шише е навистина ЛУКСУЗЕН за вашиот објект за пакување
на овој линк е за лосион притиснете пумпа , но магла sprayer пумпа е на располагање . ако треба ,pls контакт со нас кога ставање ред .

Повеќе информации

боја:
браун злато пумпа, црвена сребро пумпа
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
80ml
Број На Модел На:
SHI-03
боја:
како Слика
Употреба:
САДОТ ЗА КОЗМЕТИЧКИ
Функција:
ЛИЧНА НЕГА
Големина:
80ml
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Материјал:
Стакло

Најдобрите понуди во категоријата