.

.

100ML транспарентен лосион шише или тоалетна вода шише

100ML транспарентен лосион шише или тоалетна вода шише

Степени:

DEN 753.60
Износ
Това е достапна


точка бр : ry-100
големина : 100 ML
материјал : МИЛЕНИЧИЊА
.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
100mL
Број На Модел На:
ry-100
боја:
како Слика
Големина:
100ml
Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
is_customized:
yes
Материјал:
Пластични

Најдобрите понуди во категоријата