.

.

150ML ЗЕЛЕНА/TRANSPRENT /БРАУН МИЛЕНИЧЕ шише или лосион / емулзија шише притиснете пумпа шише пластични шишиња се користи за козметички

150ML ЗЕЛЕНА/TRANSPRENT /БРАУН МИЛЕНИЧЕ шише или лосион / емулзија шише притиснете пумпа шише пластични шишиња се користи за

Степени:

DEN 1104.00
Износ
Това е достапна


материјал : МИЛЕНИЧИЊА
точка бр : XJI-08
големина : 150 ML
материјал : МИЛЕНИЧИЊА
ГОЛЕМИНА : DIA50 MM HEIGHT138 MM
ЗА ОВАА ТОЧКА НИЕ ИМАМЕ 3 БОЈА, PLS СОВЕТУВА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА КОГА СТАВАЊЕ РЕД
.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
150mL
Број На Модел На:
XJI-08
боја:
како Слика
Големина:
150ml
Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
is_customized:
yes
Материјал:
Пластични

Најдобрите понуди во категоријата