.

.

100Packs Detox Нога Закрпи Бамбус оцет Влошки Detoxify Токсини со Лепило Убавина Слабеење Печ Нозе за Нега на Нозе налепници

100Packs Detox Нога Закрпи Бамбус оцет Влошки Detoxify Токсини со Лепило Убавина Слабеење Печ Нозе за Нега на Нозе налепници

Степени:

DEN 874.00 -25 %
DEN 1164.96
Износ
Това е достапна

100 Packs Detox Нога Печ Бамбус оцет Влошки Detoxify Токсини со Лепило Убавина Слабеење Печ Нозе за Нега на Нозе налепници
Detox нога печ Може да ги задоволи потребите кои сакаат убавината и тенок, имаат здравствени проблеми, како што се : Astriction, halitosis, тело, мирис, нога мирис, го користите компјутерот за долго време, има големи работен притисок итн. Тоа стана најпопуларниот и wellknown detox и здравствени производи низ Азија и потоа брзо убедливо преку други области како Американски & Европски земји. Нејзините ефекти можат да траат толку долго како и 8 часа.
Производи Опис 1. 100% сосема нов. Ослободување несакани токсини. Го зголемат вашето ниво на енергија. Намалување на мускулите, болки, главоболки, & замор. Го намалите стресот. Подобрување на вашиот метаболизам и твоето циркулацијата на крвта. 2. Подобрување на губење на тежината. Сосема дискретна - Дела, додека спиеш 3. Таа има функција на бришејќи исклучување сензација, елиминација запек, преживување замор, промовирање на спиење, ослободување ankylosis и притисок
на вратот, рамењата, половината, грбот и екстремитетите и осветлувајќи и прочистувачките кожата.
Забелешка : за Надворешна употреба само,избегнувајте контакт со очи,да се Чува вон дофат на Деца,не се користи на отворена рана, оштетена кожа или намалувања,прекинете со употреба ако алергиска реакција или осип се јавува. Состојки : бамбус оцет, chitosan, dextrin, dokudami, loquat лист, турмалин, растителни влакна, витамин Ц, дрво оцет.
Како да го користите 1. Отстранување на поголем дел од лепило лист и discard (отфрли).
2. Место на подлога врз неговиот центар, со што си сигурен дека зелена пишување на кесички е свртена надолу кон лепило површината.
3. Се држи и да се шири цврсто на единствена на твоите нозе, и да се отстрани помалиот дел од лепило лист.
4. Генерално овозможи помеѓу 8-12 часа за целосна апсорпција да се случи пред да ја отстраните влошки. (види го следат слика)

Повеќе информации

Тип На Објект:
Нога Нега Алатка
Тип:
Нога Печ
Материјал:
Растенијата екстракт оцет
Големина:
100Packs
Број На Модел На:
FC001
Производ гаранција:
Сосема дискретна - Дела, додека спиеш
Функција:
здравствена нега на ногата и телото
Состојки:
Растенијата екстракт оцет
Испорака Детали:
во рамките на 7days бесплатен превозот
Тежина:
0.59 kg
Пакување:
Нема мало поле
Тип:
Намалување на мускулите, болки, главоболки, & замор
Предност:
Подобрување на вашиот циркулацијата на крвта

Најдобрите понуди во категоријата