.

.

Бесплатен Превозот 50+2 парчиња 15ml 15g Пластични Козметички Крем Тегли со обоени капаци, 15g Празни Козметички Тегли Козметички Крем Контејнери

Бесплатен Превозот 50+2 парчиња 15ml 15g Пластични Козметички Крем Тегли со обоени капаци, 15g Празни Козметички Тегли Козметички

Степени:

DEN 1094.00 -5 %
DEN 1151.52
Износ
Това е достапна

Забелешки :
1).cn
Европа7 дена
САД-5-7 дена
Океанија5 дена
Канада-5-7 дена
Mexicia-5-7 дена
FEDEX
www. Материјал : пластични PP+PS
5).)
Детални слики на 15g козметички јар :
2. 5 бои 1 5g јасно транспарентен козметички крем тегла со обоени капи/капаци :
сина, црна, виолетова, розева, јасно
(ако ви бараат специфични бои, plz ни остави пораки; ако не, ние ќе ги испрати по случаен избор врз основа на нашите акции. Превозот :
Превозот
компанија
Следење
веб-сајт
Проценето
време
Забелешка
EMS
www.
Да ви помогне да заштедите пари на превозот, ве молиме ни e-mail пред да плаќаат. Кина Пост слободни рок од 15-40 дена за да стигнат до вашата врата
7). Име : 15ml, 15g PS празни козметички тегли,крем тегли, козметички контејнери
2). Купувачи се одговорни за плаќање на сите давачки, даноци и давачки кои се наметнати од страна на нивните соодветни владата. Производи се спакувани во OPP кеси, а потоа се стави во добар квалитет на хартија кутија со пена. време на испорака : рок од 1-3 дена да брод од стоката (секогаш во парк)
6).
Карактеристики : за крем, обраснат на лице, производи за лична нега, монистра, накит, блеска, игли
7). Сервис : ОЕМ, ODM, печатење на екран, етикета, налепница, логото
8). 52pcs/многу 15g празни пластични козметички крем тегли контејнери
2). Употреба : пластични тегли за око крем, козметички крем тегла, се соочуваат со крем, телото крем за коса, восок .
Бесплатен Превозот 50+2 парчиња 15ml 15g Пластични Козметички Крем Тегли со обоени капаци, 15g Празни Козметички Тегли Козметички Крем Контејнери
1).
Бесплатен Превозот 50+2 парчиња 15ml 15g Пластични Крем Тегли со капаци, 15g Пластични Празни Тегли Козметички Контејнери за Пакување Козметика
​. Пакување :
1). карактеристики : завртка капи, лесен, едноставен ѕид
4). Број на модел : Г-В-44
3).
Со почит, надевајќи се дека ние би можеле да имаат убаво соработка : )
Многу Благодарам & Почит.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Бренд Име:
IMIROOTREE
Број На Модел На:
Г-В-44
Големина:
15g, 15ml
големина на пластични тегла:
15g, 15ml
димензија:
39mm(D)*28mm(H)
Боја на 15g козметички тегла:
Јасни, Транспарентни
Шарени капаци на 15g козметички тегла:
сина, црна, виолетова, розева, јасно
Примена на 15g козметички тегли:
за нега на кожата крем, make up, примерок контејнер, козметички крем пакување
Карактеристики:
шарени капаци, едноставен начин, пластични завртки капи
Пакување:
OPP вреќа и картон
Серија пластични крем тегла:
козметички сад крем тегла 3g, 5g, 10g, 15g, 20g, 30g, 50g, 100g

Најдобрите понуди во категоријата