.

.

50 x 3G Мини Симпатична Мала Прав Примерок Тегла со Јасна Црна Капа ГЛАСАЧКО место во Прав Случај 3cc Мал Пластичен Сад со 1 3 12 дупки

50 x 3G Мини Симпатична Мала Прав Примерок Тегла со Јасна Црна Капа ГЛАСАЧКО место во Прав Случај 3cc Мал Пластичен Сад со 1

Степени:

DEN 1632.00
Износ
Това е достапна

Предмет : Пластични тегла,крем тегла,3ml крем тегла, powdr case Material : капа : гласачко место шише : гласачко место Големина : 3g Боја на капа : Јасно Црна

Повеќе информации

Спецификации:
3g Јасно Капа, 3g Црна Капа
боја:
1 Дупка печат, 3 Дупки печат, 12 светињите печат
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
PSF03ZS
Големина:
3ml
Капацитет:
3ml,3cc
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Боја на Капа:
Јасно Црна
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата