.

.

150ml сина транспарентен емулзија шише или лосион шише или тоалетна вода шише

150ml сина транспарентен емулзија шише или лосион шише или тоалетна вода шише

Степени:

DEN 1056.00
Износ
Това е достапна


точка бр : HBI-01
големина : 150 ML
материјал : МИЛЕНИЧИЊА
.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
150mL
Број На Модел На:
HBI-01
боја:
како Слика
Големина:
150ml
Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
is_customized:
yes
Материјал:
Пластични

Најдобрите понуди во категоријата