.

.

EXRIZU Спортски Bluetooth Smart Watch Професионални Водоотпорен 5 БАНКОМАТ IP67 ДОЛГО ВРЕМЕ РЕЖИМ на PEDOMETER Фитнес Тракер РАСТОЈАНИЕ ЧЕКОР

EXRIZU Спортски Bluetooth Smart Watch Професионални Водоотпорен 5 БАНКОМАТ IP67 ДОЛГО ВРЕМЕ РЕЖИМ на PEDOMETER Фитнес Тракер

Степени:

DEN 1008.00 -30 %
DEN 1439.52
Износ
Това е достапна


EXRIZU Спортски Bluetooth Smart Watch Професионални Водоотпорен 5 БАНКОМАТ IP67 ДОЛГО ВРЕМЕ РЕЖИМ на PEDOMETER Фитнес Тракер РАСТОЈАНИЕ ЧЕКОР
Хардверска Конфигурација : Види Програма : SI-BW03 Систем : ЕКС ВИДИ 1.0 Bluetooth : BT 4.0 се Прикаже : FSTN / целосен приказ Прозрачна светлина : ЕЛ ладна светлина панел Звук : Керамички зуењето Сензор : BMA222 E (3 D) Батерија : CR2032
Перформанси на ветер : BT Растојание : 8-10meters (отворено) Види движењето на податоци : Save датум за минатото 21 дена Сервер на податоци : Трајно зачувани Висока потрошувачка на употреба : 5 месеци Нормална : 8 месеци на Енергија-заштеда на употреба : 12 месеци Водоотпорен ниво : 5 БАНКОМАТ или IP67 Копчето век : 100,000 пати
Материјал Технологија : Случај : Висок алуминиум база на цинк легура ZA-8 Види внатрешната структура : ABS+PC Клуч : 316 L не 'Рѓосувачки Челик Рака материјал : Увезени висока затегнувачка силика гел TPU Рака тока материјал : 316 L не' рѓосувачки челик Долниот капак материјал : 316 L не ' рѓосувачки челик Table header size : 45.5 45.5 x x 13.0 mm Хривнија големина : Меѓународниот стандард Види тежина : 82.0 g Пакување тежина : 156.0 g

Повеќе информации

Функција:
Noctilucent,Недела,Passometer,Далечински Управувач,24 часа настава,Повик за Потсетување,Порака за Потсетување,Фитнес Тракер,Аларм
Големина На Екранот:
ништовни
систем:
Никој
Бендот Кој Се Одвојува:
Yes
бендот материјал :
Гума
Бренд Име:
EXRIZU
ПРОЦЕСОРОТ Модел:
SI-BW03
СТАН Симнување на Располагање:
Yes
Механизам:
No
gps:
No
Батеријата Монтажни:
No
Резолуција:
ништовни
ПРОЦЕСОРОТ Производителот:
Mediatek
Јазик:
Англиски
ROM:
водоотпорен одделение:
Професионални Водоотпорен
Апликацијата Возрасна Група:
Возрасни
Екран Форма:
Круг
Случај Материјал:
Легура
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Network Mode:
Никој
Задна камера:
Никој
Движење тип:
Електронски
Капацитетот На Батеријата:
Тип:
На Рачниот Зглоб
RAM меморија:
SIM Картичка Достапна:
No
Стил:
Спорт
Повеќе Бира:
No

Најдобрите понуди во категоријата