.

.

1pc бренд нови калеми за палење систем за палење 22448-31U06 погоден за nissan сончево A32 3.0 L

1pc бренд нови калеми за палење систем за палење 22448-31U06 погоден за nissan сончево A32 3.0 L

Степени:

DEN 2504.00 -16 %
DEN 2980.32
Износ
Това е достапна


Спецификација :
Име на производ : палење серпентина
ОЕМ Бр. : 22448-31 U06
Погоден за nissan сончево A32 3.0 L
Објектот состојба : нова
Пакет метод : неутрален кутија
Место на потекло : Кина

Повеќе информации

Земја/Регион на Автомобил Производство:
Јапонија
Тип:
Затворена Магнетно
Бренд Име:
Кадир Koc
Производителот Дел Број:
22448-31U06
Осветленост Дел Број:
22448-31U06
Палење Тип:
Двојно Цилиндар За Палење
ОЕМ Бр.:
22448-31U06
Погоден за:
Nissan Сончево A32 3.0 L

Најдобрите понуди во категоријата