.

.

Линија varistor 07D470K 7D470K 47V (1000 КОМПЈУТЕРИ)ic ...

Линија varistor 07D470K 7D470K 47V (1000 КОМПЈУТЕРИ)ic ...

Степени:

DEN 1392.00 -20 %
DEN 1740.00
Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Температурата На Работа:
07D470K
Број На Модел На:
07D470K
Отпор Толеранција:
07D470K
Тип:
varistor
Пакет Тип:
Throught Дупка
Номинална моќност:
07D470K
Состојба:
Нови
Температурата Коефициент:
07D470K
Отпорот:
07D470K

Најдобрите понуди во категоријата