.

.

Големо на Нова 4psc/4 многу Нивоа Достапни се Повлече До им Помогне на Бендови Crossfit Вежба Телото Глуждот Фитнес Отпор Јамка Бенд

Големо на Нова 4psc/4 многу Нивоа Достапни се Повлече До им Помогне на Бендови Crossfit Вежба Телото Глуждот Фитнес Отпор Јамка

Степени:

DEN 626.00 -6 %
DEN 666.24
Износ
Това е достапна

ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИ 1. ПОВРАТНИ информации 1.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба.Нормално,испорака ден е во 15-50 работни дена,Ако не го примите цел на времето во текот на 50 дена, ве молиме контактирајте со нас за да им помогне да ги пратите вашата нарачка со курир. Цената е за 1 сет, вклучувајќи 4 парчиња бендови : Црвено (£10),Жолта (£20),Сина(30 Lbs),Грин(40 Lbs). 50mm широк јамка е, исто така, обезбедува удобност околу нозете и глуждовите.Ве молиме не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас. и ние нема да му даде на купувачот целосно враќање на средствата.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Затворени-јамка дизајн на оваа рамни бендот се вклопува удобно околу горниот или долниот дел на нозете, па можете да ги вежба мускулите на колковите и нозете. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти.Ние брод цел во рок од 3 работни дена по уплатата примена.Ве молиме бидете сигурни дека вашето име и адреса за е точно или контактирајте не за било какви промени адресата пред да се одржи редот.Купувачот ќе бидат одговорни за превозот на храна за да се вратите на предмети.Ние брод на нашата стока на светот. ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ 1. Материјал : Латекс Големина : 500mm Обем; Ширина 50mm : Цврсти и Издржливи Удобно во допир и носат Совршен за долниот дел од телото excercises вклучувајќи напред, странични, и назад движења Добро за глуждови, телиња, колена, бутините или зглобовите Пакет на 4 парчиња.
Овие отпор бендови се за група excercise класи, сила и флексибилност обука, генерален фитнес или тренингот и рехабилитациона терапија. Ве молиме да се разбере таму е малку подолго време поради лошите временски услови, или да се одложи од сопствени грешки.Ние брод на дадената адреса. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на објектот се врати во нивната оригинална услови. Отпорот сила се мери со macine на државата, 3 пати подолго. Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди,Ние ќе го задржи ви даваат одлична услуга тука.

Повеќе информации

Одделот За Името:
Жените
Бренд Име:
kylinfit
Примена:
Гума String Градите Инвеститорот
Функција:
Телото
Број На Модел На:
PB013L
боја:
црвена,жолта,сина,зелена
Место на Потекло:
Кина
Пол:
Жените

Најдобрите понуди во категоријата