.

.

30Pcs 3V Литиум MnO2 батеријата CR123A CR 123 123A 16340 CR17345 17345 1500mAh примарни батерии за еднократна употреба Eletronic Кодот

30Pcs 3V Литиум MnO2 батеријата CR123A CR 123 123A 16340 CR17345 17345 1500mAh примарни батерии за еднократна употреба Eletronic

Степени:

DEN 1713.00 -30 %
DEN 2447.52
Износ
Това е достапна


30 Pcs 3 V CR123 A CR17345 со капацитет 1500m Ah Литиум Mn O2 основно Батеријата Модел
Батерија Тип : 2/3А Батеријата 16430 CR123 A CR17345(CR17335) 1500m Ah 3 V Фото Литиум Батерија
Бренд : PKCELL
Модел : CR123 A Li-Mn O2 Батеријата
Капацитет : 1500m Ah
Напон : 3 V
Големина : 17mm*34.5 mm
Хемиски Состав : Li-Mn O2
Рок на траење : 5 години (не се испечатени на батеријата)
Примена : камера, Медицинска опрема,Светилки,Радио,Eletronic Заклучување,Електронски метар(Вода метар,Гас метар,Ammerter итн) фотографија, LED светилка, steamlight и така натаму.
Цилиндрични Li/Mon O2 Батеријата Модел Номинална
Напон
(V) Номинален
Капацитет
(m Ah) Стандард
Испуштање
струја(м) на Крајот
Напон
(V) Max.
Дијаметар
(mm) Max.
Висина
(mm) Референтна
Тежина
(g) Test Temperature
(°C) CR17345(CR123 A) 3v 1500 10 2 17.0 34.5 16 23±3 CR15 H270(CR2) 3v 850 10 2 15.6 27.0 11 23±3

Повеќе информации

Номиналниот Напон:
3V
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Pkcell
Број На Модел На:
CR123A
Номиналниот Капацитет:
1500mAh
Тип На Батерија:
LiMnO2
Големина:
17.0*34.5
Модел:
CR123A
Напон:
3V
Големина:
17x34.5x16.00mm
Капацитет:
1500mAh
Количина:
30pcs
Хемија:
LiMnO2
Тежина:
16g
Предност:
Висок Напон
Батеријата:
еден користите батеријата

Најдобрите понуди во категоријата