.

.

нов стил ноќен клуб фаза костими женски црна sequins ткаенина кратка јакна мода тенок тенок слој облека пејачка, танчерка прикажи лента

нов стил ноќен клуб фаза костими женски црна sequins ткаенина кратка јакна мода тенок тенок слој облека пејачка, танчерка прикажи

Степени:

DEN 2793.00 -27 %
DEN 3825.60
Износ
Това е достапна


Ве молиме оставете ја вашата висина , тежина при место цел . Големини :
јакна само јакна ГОЛЕМИНА Рамо биста Ракав Должина Половината cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен S 37 14.43 88 34.32 51 19.89 54 21.06 78 30.42 М 38 14.82 92 35.88 52 20.28 55 21.45 82 31.98 L 39 15.21 96 37.44 53 20.67 56 21.84 86 33.54 XL 40 15.6 100 39 54 21.06 57 22.23 90 35.1


Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Материјал:
Ацетат,Бамбус Влакна,Полиестер
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Тенок
Стил:
Повик
Облека Должина:
Краток
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Јака:
Пак надолу Јака
Декорација:
Sequins
Маскирани:
No
Бренд Име:
LOBUDEK
Sleeve Стил:
Редовни
користат за:
пејачка,танчерка,ѕвезда,младите жени
Стил:
тенок,мода
Големина:
S M L XL
боја:
Црна
Ткаенина Стил:
ацетат sequins
Стил:
Моден

Најдобрите понуди во категоријата