.

.

Луксузна 360 степени Заштита Мобилен Телефон Случај За Samsung Галакси J7 Премиер On7 Година G6100 Покрие случај Coque freeTempered стакло

Луксузна 360 степени Заштита Мобилен Телефон Случај За Samsung Галакси J7 Премиер On7 Година G6100 Покрие случај Coque freeTempered

Степени:

DEN 219.00 -8 %
DEN 238.08
Износ
Това е достапна


Луксузен All-inclusive За Samsung Галакси J7 Премиер On7 2016 Година Случај Заштитна Задниот Поклопец Тешко PC Хибрид Случаи За Samsung Галакси J7 Премиер On7 2016 година
G6100 5.5 инчен Телефон Школка Нови 2017 и капаци
важно совет : Пред да го инсталирате треба да се откине сите телефонот филм Ако имаме претставени на погоден калено филм ве Молиме да се инсталира на телефонот школка првиот последниот чекор ставете калено филм
Случаи За Samsung Галакси J7 Премиер On7 2016 година СМ-G6100 5.5 инчен
Карактеристики : Висок Квалитет ТЕШКО Пластика
Answer : ___________________________ Note : Ние ќе бидат бесплатни подароци : HD филм + прашина приклучок (црна и бела) + телефонот кино заградата; на секој вид од една
Купувачот Известување
1. Русија пријател ве молиме да ни остават име и презиме, поради руската Политика, Многу ви благодариме.
2. Случајот е бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" или "Продавачот за испорака метод" , тоа не може да се следи онлајн. Ако ви треба на следење на број на ажурирани онлајн ,ве молиме изберете " Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ".
3 .Ако вашиот валидна дојде време, се уште не добиле стоки, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака за вас.
4 . Ве молиме не го отвори спорот во рок од 65 дена. Ако по 65 дена се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас да се реши тоа.

Повеќе информации

Материјал:
со HD филм, со Калено стакло
Големина:
5.5 inch
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Бренд:
За Samsung Галакси J7 Премиер On7 2016 Година Случај
Материјал:
Високо Квалитетни пластични
Тип:
Луксузна 360 Степени Заштита Мобилен Телефон Случај
Број На Модел На:
За Samsung Галакси J7 Премиер On7 2016 Година Случај 5.5 инчен
Модел:
За Samsung Галакси J7 Премиер On7 2016 година мобилен телефон Случај
Модел 1:
За Samsung Галакси On7 2016 Година Случај
Модел 2:
За Samsung Галакси G6100 случај
Модел 3:
За Samsung Галакси J7 Премиер Маска

Најдобрите понуди во категоријата