.

.

(3 Стилови)Луксузни Паричникот За Nokia Lumia 535 Случај 1089 1090 Висок Квалитет на СТП Кожа Стојат Magnatic Телефон Покритие За Nokia 535 5.0

(3 Стилови)Луксузни Паричникот За Nokia Lumia 535 Случај 1089 1090 Висок Квалитет на СТП Кожа Стојат Magnatic Телефон Покритие

Степени:

DEN 110.00 -14 %
DEN 127.68
Износ
Това е достапна

(3 Стилови)Луксузни Паричникот За Nokia Lumia 535 Случај 1089 1090 Висок Квалитет на СТП Кожа Стојат Magnatic Телефон Покритие За Nokia 535 5.0"
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи,
било nondelivery нема да биде одговорен од страна на нас, ако клиентот не ги обезбеди
доволно информации кога прави нарачка.
За нашиот производ : Ние се обидуваме се потрудиме да ви даде најдобри производи За нашата услуга : се однесуваме секој клиент искрено ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас За превоз : Ние нормално испратите Кина пост мали парцели, но ако ви треба побрзо ве молиме изберете локација за подигнување или ЕМС ... Последна Благодарност за купување на нашите производи, кога ќе се колет ,има било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас ако сакате тоа, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди во вашите повратни информации, ние ќе направите подобро за вас ,ви благодариме ~~~

Повеќе информации

Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Nokia
Големина:
5.0
Тип:
Монтиран Случај
Карактеристики:
Стојат Паричникот Флип
дизајн:
Металик,Обична,Сјајни
Бренд Име:
маслиново лист
Компатибилен 1:
Паричникот Случај за Nokia Lumia 535
Компатибилен 2:
Телефон Случај За Nokia Lumia 535
Компатибилен 3:
Стп Кожа Случај за Nokia Lumia 535
Компатибилен 4:
Флип Случај за Nokia Lumia 535
Компатибилен 5:
Стојат Случај Покритие за Nokia Lumia 535
Компатибилен 6:
Случај за Nokia 1089 1090
Компатибилен 7:
Маска за Nokia 1090
Стилови:
обезбеди 3 стилови

Најдобрите понуди во категоријата