.

.

Yuji-Хонг Горниот Слој Вистински Кравја Кожа Автомобил Воланот Опфаќа Случај за Ford Fiesta 2009-2013 EcoSport 2013 Покрие Автомобил-стил

Yuji-Хонг Горниот Слој Вистински Кравја Кожа Автомобил Воланот Опфаќа Случај за Ford Fiesta 2009-2013 EcoSport 2013 Покрие Автомобил-стил

Степени:

DEN 1469.00 -32 %
DEN 2160.00
Износ
Това е достапна

Откако ќе го завршите вашето купување за овој објект, ние ќе ги подготват на стоки и направи пратката во рок од вети дена колку што е можно поскоро. Ве молиме не се отвори расправа, или остави негативни повратни информации, без да разговараат со нас, ние ќе ви одговори и да ги реши проблемот треба што е можно поскоро, со цел комуникација е прифатена. Ако сакате да се вратите, ве молиме контактирајте со нас пред превозот. Ве молиме бидете објектот остане оригинална состојба. За време на испорака, ние не може да се контролира совршено, ќе ви помогне да ги пратите на тоа, се додека не добиете и снабдување со следење на број. Оригиналниот крава на структурата на кожата задржи високото носат-отпор на имотот
Површината на вештачка кожа е направен од хемиски материјали, најчесто е СТП, многу лошо дише и вода-апсорбирање на перформанси, можеби ќе го прескокне кога вашата рака се пот или вода. Го носат-отпор на имот е помал од оригиналниот кожа. Ако не се исти, нема да се вклопи во вашиот автомобил.
Производот е кожен волан покритие за специјални модели на автомобили , не воланот.Ако имате било какви проблеми во донесувањето на плаќањето, ве молиме да бидат слободни да контакт. ИСПОРАКА
1. НАПЛАТА & RETURN
1.Пред исплата, ве молиме проверете со вашиот превозот адреса и други услов за објектот. На Alipay Escow Плаќање може да го прифати Кредитна Картичка, Western Union, Банкарски Трансфер. Купувачите имаат повеќе избор да одлучи на пригоден начин. Само по купувачи се примени предмети, ние може да се добие на плаќање. Ако тоа не ви одговара, прифаќаме само не се оштетени објекти. Ако пратката не стигнала во рамките на очекуваното време, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде задоволни одговор.Ние Прифаќаме Alipay Escow Плаќање. Ако имате било какви посебни барање за пакување или пратката, ве молиме ги споделите со нас. За испорака начин и цена, ве молиме видете ја опцијата во избере превозот метод.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Опрема Shift Јаки
Објектот Должина:
20cm
Бренд Име:
Yuji-Хонг
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
0.1kg
боја:
Црна кожа со црни линии / Црна кожа wtih црвени линии
Кожа Стил:
Перфорација на двете страни, со или без перфорација
забелешка:
Направени за специјални модели на автомобили, ве молиме потврдете го вашиот автомобил команди е ист

Најдобрите понуди во категоријата