.

.

Yuji-Хонг Вистински Кравја Кожа Автомобил Управување ги Опфаќа Случај за Тојота Круна 2005-2009 Рака-stitched Тркало Покрива

Yuji-Хонг Вистински Кравја Кожа Автомобил Управување ги Опфаќа Случај за Тојота Круна 2005-2009 Рака-stitched Тркало Покрива

Степени:

DEN 1469.00 -32 %
DEN 2160.00
Износ
Това е достапна

Ние не сме одговорни за било ДДВ или прилагодено полнење. За време на испорака, ние не може да се контролира совршено, ќе ви помогне да ги пратите на тоа, се додека не добиете и снабдување со следење на број. Ако имате било какви посебни барање за пакување или пратката, ве молиме ги споделите со нас. Ако сакате да се вратите, ве молиме контактирајте со нас пред превозот.
Кожа collor : Црна
Кожа тип : Перфорација на двете страни / Не перфорација мазна кожа
Конец за шиење : Црна / Црвена / Сино итн. Ве молиме не се отвори расправа, или остави негативни повратни информации, без да разговараат со нас, ние ќе ви одговори и да ги реши проблемот треба што е можно поскоро, со цел комуникација е прифатена.Ако имате било какви проблеми во донесувањето на плаќањето, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Опрема Shift Јаки
Објектот Должина:
20cm
Бренд Име:
Yuji-Хонг
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
0.1kg
боја:
Црна кожа со црни линии / Црна кожа wtih црвени линии
Кожа Стил:
Перфорација на двете страни, со или без перфорација
забелешка:
Направени за специјални модели на автомобили, ве молиме потврдете го вашиот автомобил команди е ист

Најдобрите понуди во категоријата