.

.

Мотоцикл Радијатор Заштитен Капак Скара Guard Решетката Заштитник За Kawasaki Z750 Z750S Z750R Z800 Z1000 Versys 1000 Z1000SX

Мотоцикл Радијатор Заштитен Капак Скара Guard Решетката Заштитник За Kawasaki Z750 Z750S Z750R Z800 Z1000 Versys 1000 Z1000SX

Степени:

DEN 1240.00 -32 %
DEN 1824.00
Износ
Това е достапна

Количина : Едно Парче Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Рамка со Алуминиумска Мрежа Боја : Црна рамка со 4 Бојата Мрежа Изберете. Fitment : За KAWASAKI Z750 2007-2016 За KAWASAKI Z1000 2007-2016 За KAWASAKI Z750 S 2005-2006 За KAWASAKI Z750 R 2011-2013 За KAWASAKI Z800 2013-2016 За KAWASAKI Versys 1000 2012-2016 За KAWASAKI Z1000 SX / Нинџа 1000 2011-2016 Состојба : Brand New резервни објект,никогаш не се користат или се инсталирани. Упатствата за инсталација на Хардвер и Завртки Не се Вклучени. Ве молиме да НАПОМЕНА : завртка дупки на овие grilles не се 100% појавување на оние на велосипед,поголемиот дел од времето,ќе мора да користите пластични врски или железо жица за да се поправи на решетката на вашиот велосипед.Овој објект доаѓа со некои пластични врски за слободни.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бренд Име:
waase
Motobike Направи:
Kawasaki
Објектот Висина:
0inch
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик Рамка со Алуминиумска Мрежа
Објектот Тежина:
0.5kg
Име На Модел:
За KAWASAKI Z750 Z1000 2007-2016
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Fitment 1:
За KAWASAKI Z750 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016
Fitment 2:
За KAWASAKI Z1000 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016
Fitment 3:
За KAWASAKI Z750S 2005 2006
Fitment 4:
За KAWASAKI Z750R 2011 2012 2013
Fitment 5:
За Kawasaki Z800 2013 2014 2015 2016 Година
Fitment 6:
За KAWASAKI Versys 1000 2012 2013 2014 2015 2016 година
Fitment 7:
За KAWASAKI Z1000SX / Нинџа 1000 2011 2012 2013 2014 2015 2016 година
Специјални Функции:
Решетката
Количина:
1 Парче

Најдобрите понуди во категоријата