.

.

Мотоцикл Мотокрос Очила Очила Oculos Antiparras Gafas Мотоцикл Очила Off Road Dirt Bike ОЧИЛА за Шлем Универзална

Мотоцикл Мотокрос Очила Очила Oculos Antiparras Gafas Мотоцикл Очила Off Road Dirt Bike ОЧИЛА за Шлем Универзална

Степени:

DEN 662.40
Износ
Това е достапна

-100% УВА заштита и таа е лидер во објективот атрибути и функции,- Додаде Извршување на Анти-Магла -Прилагодлив Headband -Флексибилен Дизајн -Отпорен на Гребење Јасно Леќа-Мулти-слој се соочуваат со пена, обезбедува одлична печат помеѓу лицето и очила за да се заштити од ' рѓа, и да се обезбеди максимална пот апсорпција на Пакет : - 1 buc Мотоцикл Очила

Повеќе информации

Тип На Објект:
очила
Леќи Во Боја:
Мулти,Јасно
Бренд Име:
ROBESBON
Големина:
One Size
Пол:
Унисекс

Најдобрите понуди во категоријата