.

.

Ретро моден Жените е Голем Стил очила за сонце Гроздобер Преголеми Дизајнер Нијанси Наочари

Ретро моден Жените е Голем Стил очила за сонце Гроздобер Преголеми Дизајнер Нијанси Наочари

Степени:

DEN 122.00 -26 %
DEN 165.60
Износ
Това е достапна

Ретро Жените е Голем Стил очила за сонце Гроздобер Преголеми Дизајнер Нијанси Наочари
100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Преголеми дизајн, те прави единствена Заштита на вашите очи во сјајот Ретро гроздобер очила, тоа е погоден за модата партија, декорирање совршен придружник Тоа, исто така, ќе биде одличен подарок за вашите пријатели и семејството Спецификација : Рамка Материјал : Пластични Леќи Материјал : Смола наменет За : Мажи/Жени Погодни места : Секојдневно повик. Погоден за лице облик : Тркалезна лице,Долго лицето,Плоштад лицето на,Овален облик на лицето. Големина на : (Приближно) Вкупна ширина : 15.9 cm/6.26" Леќа Ширина : 6.8 cm/2.68" Рамка висина : 5.9 cm/2.32" Мост : 2.3 см/0.91" Нога должина : 15.2 cm/5.98" Бои за да изберете : Црно-Сива,Леопард,Жолта&Леопард,Бела,Вино Црвено,Црно-Транспарентен,Black&Леопард,Blue&Леопард Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Мода очила за сонце (Нема мало пакет)

Повеќе информации

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Пол:
Жените
Стил:
завиткајте
Одделот За Името:
Возрасни
Оптички Леќи Атрибут:
Photochromic
Леќи Материјал:
Акрилик
Леќа Ширина:
6.8 cm/2.68
Број На Модел На:
модни очила за сонце
Рамка Материјал:
Пластични

Најдобрите понуди во категоријата