.

.

Бесплатен Превозот DIY Панк Метал Писмо Studs со Prongs за Кожа Занает/Торба/Чевли/Облека, 26 Букви во Парк

Бесплатен Превозот DIY Панк Метал Писмо Studs со Prongs за Кожа Занает/Торба/Чевли/Облека, 26 Букви во Парк

Степени:

DEN 918.72
Износ
Това е достапна


Имаат многу време во нашата продавница.На следење на информации не може да бидат прикажани на aliexpress еднаш ние испрати цел.Генерално, тоа ќе потрае 15-45 дена за превозот во развиените земји од Хонгконг Воздух Mail,Кина, Воздухот Mail Пост или epacket.
2 Експрес :
Општо земено, ние брод од страна на курирската служба DHL.Тоа е еден универзален феномен,ако не може да сноси ова,ве молиме, изберете DHL за превозот,тоа е повеќе и побрзо.Тоа ќе потрае уште 60 дена за превозот во некои земји некаде.
Превозот Notic e :
1 За Време На Испорака :
Ве молиме не осудувајте време на испорака како Aliexpress прикажано,тоа не е точно.
5 Ние нема да бидат одговорни за клиент за каква било штета над износот на пари кои клиентот има вистински платената нас.
Нарачка Информации :
1.Големини или мерки за сите предмети се околу мерка од страна на човекот.
3 Incompleted Следење На Информации :
Кога ќе видите дека нема следење на информации на aliexpress откако ќе брод надвор вашата нарачка,ве молиме да не грижете се.
4 Купувачот е одговорен за враќање превозот цена, во секоја ситуација . Ако сакате да изберете букви во различна количина,ве молиме испратете ни порака за цел листа (Писмо&Количество) пред да се одржи редот.Секое испитување ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт,а потоа ние ќе ви испратиме детали котација во рок од 24 часа.Ве молиме да биде повеќе трпеливо да чекаат за тоа,ви благодариме за вашата соработка.
Ве молиме љубезно ве молиме да го прочитате детални информации како следново пред да го поставите цел.
Како да нарачате :
1.
Повратни Информации & Контакт
1 ве Молиме НЕ ГО остави негативен или неутрален повратни информации ако се чувствувате непријатно за нашиот serivce и производи,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да се реши проблемот веднаш се за вас.За било какви коментари и повратни информации, ве молиме контактирајте со нас.Тоа е надвор од контрола за да се направи иста содржина во секоја нарачка,но ние ќе се обидеме да се направи НАЈДОБРО за вас.Но, ако вашата адреса е далечински управувач за DHL и сте го одбрале на DHL за превозот,ние може да брод од страна на други изразат компанија,како што се EMS,Fedex,ТНТ,Aramex или UPS-от,ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум. Ако стави ред и не ни испрати било каква цел листа (Писмо&Количество) ,ќе испрати 20pcs на секој,26 букви,вкупно 520pcs за вас.

Повеќе информации

боја:
Никел Сребро, Прилагодено Со Цел
Тип На Производ:
Заковки
Материјал:
Железо
Бренд Име:
YLPPUS-X
Функција:
Со Prongs на Грбот
Месо тело дијаметар:
кориснички
Техника:
позлата
Месо Тело Должина:
кориснички
Глава Дијаметар:
кориснички
Занитвам Тип:
Open-End
високи:
15mm (Приближно)
Количина:
20pcs на секоја буква,вкупно 520pcs
Вкупно:
26 Букви во Парк

Најдобрите понуди во категоријата