.

.

RD01-9,Бесплатен превозот,Облека steamer виси electriciron облека вертикална пареа домаќинство, пеглање машина,пареа железо

RD01-9,Бесплатен превозот,Облека steamer виси electriciron облека вертикална пареа домаќинство, пеглање машина,пареа железо

Степени:

DEN 7327.00 -29 %
DEN 10320.00
Износ
Това е достапна


1 : од нерѓосувачки челик лого телескопски стап, може да поаѓајќи од 25 кг, не тресеа
2 : големиот капацитет на резервоарот за вода, полни со вода може да продолжи со притискање на повеќе од 60 минути
3 : пијано лак кој се пече процес, телото е како огледало сјај, блесок, Спречување на топла дизајн
4 : деца, децата, дома ќе не изгори и
5 : страна дренажа дизајн, лесно да се eduction на вишокот вода Нема да произведе скала, нема да има чуден мирис, Трупот пијано лак кој се пече процес, high-end, атмосферата и одделение
6 : 1800 w, 9 автоматска контрола на температурата, 45 секунди брзо надвор од steam
7 : недостаток на себе за заштита, спречување на сува греење перформанси е извонредна, леснотијата со леснотија и се грижи
8 датотека сите околу, за нега на свила, свила, полиестер, волна, волна, памук, лен, ткаенина и друг материјал, ефектот е одличен!
Сите бесплатен превозот на производот, Ако нема посебно се потсетат на купувачот, тоа е до продавачот да го изберат транспортни компании, ако купувачот имаат посебни потреби, ве молиме контактирајте со shopkeeper! Ви благодариме

Повеќе информации

Капацитет на Резервоар за вода (l):
>2.3 L
Напон (V):
220v
сертификација:
RoHS,CE
Класификација:
Пареа Четка
Температурата Опрема:
>пет датотеки
Пареа Времетраење (Минути):
90min
Моќност (W):
1501-1799W
Бренд Име:
PBIBAY
Поддржува Анти Гори Сува:
Yes
Број На Модел На:
rd01
Поддршка:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата