.

.

100 Црвено Flatback Смола TearDrop Cabochon Камења 10X13mm Имитација скапоцен камен

100 Црвено Flatback Смола TearDrop Cabochon Камења 10X13mm Имитација скапоцен камен

Степени:

DEN 177.00 -12 %
DEN 201.12
Износ
Това е достапна


100 Мешана Боја Flatback Смола Tear Drop Cabochon Камења 10 X13mm Имитација скапоцен камен
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет
Модел No : AFB04-6-А
КОЛИЧИНА за овој оглас : 100 компјутери
Состојба : Нова
Боја : Мешана Боја
Големина : прибл. 13mm X10mm , 4mm во висина
Материјал : Смола
Забелешка : Тоа не е дупка

Повеќе информации

Бренд Име:
finding4show
Техника:
Полиран
Материјал:
acryl
Тип На Производ:
Монистра

Најдобрите понуди во категоријата