.

.

природни полу-скапоцен камен рубин капка earring tassels 925 sterling silver со freshwate бисер трендовски парична казна накит

природни полу-скапоцен камен рубин капка earring tassels 925 sterling silver со freshwate бисер трендовски парична казна накит

Степени:

DEN 19776.00
Износ
Това е достапна


природен рубин tassels капка earring
925 sterling silver со кубни и циркони свежа вода бисер
ps : сите наши производи се не вклучувајќи сертификатот книга,ако сакате да имате со сертификат книга, ве молиме контактирајте со нас, треба 10-35$ повеќе
Ставање Наредби& Плаќања :
Во моментов,можете да со користење на Visa,Mastercard,QIWI,Western Union и банкарски трансфер, повеќе можности за Плаќање ќе биде достапна на Aliexpress во иднина.
За Превозот :
Answer : ___________________________ Note : Ние ќе превозот вашата нарачка во рок од 10-60 бизнис ays по aliexpress Comfirm плаќање.Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја. Увозните даноци и давачки не се вклучени во точка цена.Ако немате било какви посебни барањето ,прогласи вредност на фактура ќе напишете помалку цена.
Политика На Враќање :
Се враќа прифатени во рок од 1 дена од денот на пристигнувањето.објектот треба да биде во неговата оригинална состојба во origindal пакет .100% наплата за продажба цена.превозот и осигурување не се враќа.

Повеќе информации

Earring Тип:
Капка Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Повод:
Ангажирање
Главниот Камен:
Рубин
Метал Печат:
925,Фунта
Бренд Име:
SexeMara
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Certificate Type:
ЦВА
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал

Најдобрите понуди во категоријата