.

.

Тактички 16MM Висина Брз Монтажни Обемот Агол Планината За Лов на Снимање HS22-0222

Тактички 16MM Висина Брз Монтажни Обемот Агол Планината За Лов на Снимање HS22-0222

Степени:

DEN 363.00 -17 %
DEN 437.28
Износ
Това е достапна

)
· Ние не се одговорни за каква било царинска оданочување ако работен во некои земји. (Примање на време може да биде нестабилна, поради царинење на времето во различни земји.
ПОВРАТНИ информации
· Ние се стремиме за секое купување да се пет-ѕвезда оценет еден. Feedback форумот не е место за да ни остави порака.
ПЛАЌАЊЕ
· Сите плаќања што треба да се заврши во рок од 20 дена по наддавање. Пет ѕвездички систем кој Aliexpress исто така е важно да го продолжи успехот на нашиот бизнис.
· Овие системи за електронска пошта се знае дека повремено ги блокирате дојдовните пораки од Aliexpress или Aliexpress продавачи. Објектите се отстранат од нивните 'блистер-pack" display пакување не се враќа.
· Ако вашиот град им припаѓа на ОДДАЛЕЧЕНА ОБЛАСТ, таму ќе биде $33 оддалечена област доплата превозот преку DHL.
· И двете E-пакет и Стандарден Меѓународен Превозот услуга е време на испорака ќе биде приближно 7-15 работни дена. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
· Ние нормално брод на велика БРИТАНИЈА, САД, Австралија, од страна на E-пакет услуга, други земји ќе брод од страна на Standard International Shipping (DHL&ЕМС).
· Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.
Тактички 16 MM Висина Брз Монтажни Обемот Агол Планината За Лов на Снимање HS22-0222
ПРЕВОЗОТ
· Се должи на превозот Правила : СИТЕ Литиум Батерии Ќе Бидат Отстранети пред Превозот. (Ние испрати страна на меѓународните парцела, на оданочување ретко се случило во некои земји. Кога ќе примите вашата предмети, ве молиме љубезно ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек на Aliexpress. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и пост услуга. Ве молиме да ни испратите порака преку Aliexpress и кажете ни како можеме да заработи вашето задоволство!
· Ве молиме љубезно забелешка знаете дека вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвездички на Aliexpress се исклучително важни за нас.
· Со цел да се квалификува за враќање на парите вашиот врати стока мора да биде во оригинална неотворена нане состојба, како што е предаден, со сите пакување, прирачници и документација непроменети и непроменета.)
· Оваа испорака аранжман исклучува нашите Јавни Празник.

Повеќе информации

Бренд Име:
canis latrans
Водич Должина:
10/25cm
Број На Модел На:
HS22-0222
Водич Тип:
Тркалање

Најдобрите понуди во категоријата