.

.

Пневматски Nippers За Сечење на Ефективни Работни Висок Квалитет на Воздух Пневматски Ножици Стриже SAT4105

Пневматски Nippers За Сечење на Ефективни Работни Висок Квалитет на Воздух Пневматски Ножици Стриже SAT4105

Степени:

DEN 8160.00
Износ
Това е достапна


Пневматски Nippers За Сечење на Ефективни Работни Висок Квалитет на Воздух Пневматски Ножици Стриже SAT4105
10% попуст ако купуваат над 10pcs/време,може да се купи тело и ножот во посебен. Specitications : 1.Тежина : околу 850g 2.Контрола големина : 55мм 3.Должина : 176mm 4.Воздухот imlet : 8mm 5.Воздухот потрошувачка : 584cm3/циклус 6.Воздушниот притисок : 5-6kg/cm2 7.Сечење капацитет : Мека пластика 10.0 мм,Тешко пластични 6.5 mm Предност на Yau Koon Воздух Nippers : 1.Тоа е абразивни отпорност и издржливост 2.Авионот на Пневматски Ножици е затворен добро,стабилно и долг живот. 3.Тоа е повеќе безбедно да се користи од страна ножици, бидејќи тоа е nonslip се справи со дизајн и авионски добро запечатени. 4.Тоа е мала големина & мала тежина,лесен и удобен за контрола и да работат,флексибилни и моќни. 5.Мултифункционален : Тоа е се применуваат за сечење на пластика, железо, бакар, од не ' рѓосувачки челик и други жици. 6.Тоа е брзо и ефикасно кои заштедите време и труд за намалување на.

Повеќе информации

is_customized:
Yes
Примена:
Shearing
Специјален Тип:
Лево Раце Ножици
Материјал:
Легура
DIY Материјали:
Електрични
Најчестиот Вид:
Мулти-цел Ножици
Свитлива:
No
Број На Модел На:
SAT4105
Рачка Материјал:
Метал
Сечилото Материјал:
Легиран челик

Најдобрите понуди во категоријата