.

.

Супер квалитет 2 парчиња Јапонски Takefu VG10 Дамаск челик готвач кујнски нож го поставите комунални ножеви Режење ножеви со Мозаик Занитвам

Супер квалитет 2 парчиња Јапонски Takefu VG10 Дамаск челик готвач кујнски нож го поставите комунални ножеви Режење ножеви со

Степени:

DEN 3087.00 -52 %
DEN 6431.04
Износ
Това е достапна

Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
4) ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и може да се разликуваат, особено за време на сезона.Супер квалитет 2 парчиња Јапонски Takefu VG10 Дамаск челик готвач кујнски нож го поставите комунални ножеви Режење ножеви со фалсификувани Мозаик Занитвам Спецификации Предмет Бр.
100% гаранција за квалитет.
3) Ние само бродот да Aliexpress потврди цел адреси. Ние ќе ги пратите пратката и да се врати во рок од 24 часа.4 mm Црни G10 се справи со Комунални нож 6" 2. ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек сакаат ќе контактирајте со нас frirstly, тогаш ние ќе се разбере она што вашите прашања или проблеми, така што ќе се реши навремено и направете секој клиент во 100% задоволство.
6) Даноци и скриени трошоци не се вклучени во продажната цена. Ако сакате да се промени на адресата, pls ни e-mail со 24 часа откако ќе се направи исплата. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Треба да ни кажете што дефектот е и ни даде вашата цел број.3 mm Црни G10 се справи со Гаранција гаранција за Квалитет : •ISO9001 : 2008, Погоден за Домаќинство; хотел и ресторан за Одржување на Чиста и сува по користење; задржи во ventilative место;
Знаци : дебелината се мери со раце, со мала разлика што е разумно
Sharpenging ,
Препорачуваме да се изостри вашиот лопати со острило под агол од 15 - 20 степени.
5) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. : DMS116 M-14 A , Јапонски vg10 Дамаск челик нож во собата со уникатен "Мал Бран Модели", Ножот материјал : ВФ-10 Супер челик е облечен со 33 слоеви на SUS430& SUS431 висока јаглерод,увезени од Јапонија Рачка : G10 материјали, чија цврстина и Анти-shrunk charactors се подобри потоа Micarta материјал, Ергономски зафат дизајн , Чувствувате tager земјата сечење на работ Анти- ' рѓа машина за миење Садови безбедно се Справи со Средината Мозаик Занитвам, Нов Дизајн, Супер квалитет Опис Нож Должина Дебелина Рачка Материјал Готвач нож 8" 2.
2) Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
Производство На Слики :
Гаранција, Погоден за : апарати за Домаќинство; хотел и ресторан Одржување : Чиста и сува по користење; задржи во ventilative место гаранција за Квалитет : •ISO9001 : 2008
Гаранција
1) 18 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).

Повеќе информации

Тип:
Нож Поставува
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
сертификација:
ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS,CIQ,LFGB,ОД FDA
Пакување:
Две-парче Сет
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
HUIWILL
Број На Модел На:
DMS116M-14A
Метал Тип:
Јапонски VG10 дамаск челик
Сечилото Цврстина:
60+/-2 HRC
Сечилото:
Јапонски VG10 дамаск челик
is_customized:
Yes
Средината Мозаик Занитвам:
Мал Бран Обрасци

Најдобрите понуди во категоријата