.

.

BQLZR 50 x Гроздобер Тапацир Ноктите Црвени Бронза Капи 19 x 21mm Студ оков за Мебел

BQLZR 50 x Гроздобер Тапацир Ноктите Црвени Бронза Капи 19 x 21mm Студ оков за Мебел

Степени:

DEN 466.00 -24 %
DEN 612.48
Износ
Това е достапна

Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутер
Функција :
Гроздобер стил тапацир ноктите е убав избор за домашна декорација.
Елегантен облик и гроздобер стил.
DIY материјали за кожа занаети и мебел.
Спецификација :
Материјал : Железо
Боја : Црвена Бронза
Големина : 19 x 21mm/0.75 x 0.83"(L x H)
Тежина : 192g
Бренд Име : BQLZR
Пакетот Вклучува :
50 x Бронза Ноктите

Повеќе информации

Материјал:
Железо
Бренд Име:
BQLZR
Тип:
По Завршувањето На Ноктите
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
19*21mm
is_customized:
Yes
Глава Дијаметар:
Други
Должина:
19mm
Месо тело дијаметар:
Други

Најдобрите понуди во категоријата