.

.

Нов Тип Пневматски Возбудлив Алатки Воздухот се Повлече-ги поставува стандардите Пневматски Пиштол Riveter Ноктите се Повлече Пиштол Воздух Спојувач SAT0032

Нов Тип Пневматски Возбудлив Алатки Воздухот се Повлече-ги поставува стандардите Пневматски Пиштол Riveter Ноктите се Повлече

Степени:

DEN 39600.00
Износ
Това е достапна


Нов Тип Пневматски Возбудлив Алатки Воздухот се Повлече-ги поставува стандардите Пневматски Пиштол Riveter Ноктите се Повлече Пиштол Воздух Спојувач SAT0032
Спецификации :
Снабдување воздух : 5 бар-бар 7
Влечење Моќ : 14,000 N-N 19,600
Удар : 1-7mm(прилагодливи)
Нето Тежина : 1.63 kg
Капацитет :
слепи заковки ореви M3/M4/М5/M6/М8 сите материјали и стилови
Карактеристики :

Повеќе информации

Бренд Име:
clounds
Извор На Енергија:
пневматски
DIY Материјали:
Боја & Украсување
Капацитет:
М3/4/5/6/8
Број На Модел На:
SAT0032
Тип:
Воздухот Спојувач
боја:
Црна и сина

Најдобрите понуди во категоријата