.

.

KACY Универзална 8x5.5mm 20pcs/многу Дијаметар Диск Меур Дух Ниво Круг Кружни мини дух ниво ампули за камера и машина

KACY Универзална 8x5.5mm 20pcs/многу Дијаметар Диск Меур Дух Ниво Круг Кружни мини дух ниво ампули за камера и машина

Степени:

DEN 1056.00
Износ
Това е достапна


Точноста Големина(DXH) Купи Точноста Големина(DXH) Купи 30'± 5' 8×5.5 мм 30'± 5' 25x10mm 30'± 5' 10×6mm 30'± 5' 27x10 30'± 5' 11.6x7mm 30'± 5' 30x11mm 30'± 5' 12×6mm 30'± 5' 32×7mm 30'± 5' 12×7mm 30'± 5' 32×12mm 30'± 5' 12x7.5mm 30'± 5' 33x31x12mm 30'± 5' 13×7mm 30'± 5' 34x18x10.5mm 30'± 5' 13 X7.5mm 30'± 5' 40x10mm 30'± 5' 13.4x8mm 30'± 5' 43×12mm 30'± 5' 13.8x8mm 30'± 5' 50 X10mm 30'± 5' 15×6mm 30'± 5' 50 X13mm 30'± 5' 15×8мм 30'± 5' 50×17 mm 30'± 5' 15.6x16.6x8.2mm 30'± 5' 60×10мм 30'± 5' 16 X13.8 X8mm 30'± 5' 60×12mm 30'± 5' 16 X14 X7.5mm 30'± 5' 66×10мм 30'± 5' 18×9mm 30'± 5' 75x14mm 30'± 5' 19×10мм 30'± 5' 76x65x34mm 30'± 5' 19.7 X16.3 X10 MM 30'± 5' 80x60 X12mm 30'± 5' 20 X9mm 30'± 5' 90x66x17mm 30'± 5' 25x5mm 30'± 5' 100x75x14mm
Состојба : 100% Сосема Нов
Големина : тоа ќе биде доставена во согласност со нашите акции.
Квалитет Гаранција : 1 Година
Карактеристики :
1. Сосема нов, многу транспарентни, добар квалитет bubbe ниво
2. Направени од смола стакло , трајни, обезбедува долг живот употреба
3. Компатибилен со двете Професионални и нормална
4.Тоа може да се користи за платформа,слика frams,камери,биро површината,се следи на ТВ/Компјутер,Tripod,Мебел,Играчки,Рамка мурали,Фотографска опрема,Очите,Инструменти,Анкетирање и мапирање инструменти или друга опрема итн.
5.Пакет содржина :
1x20pcs Кружни меур ниво 8x5.5mm без мало пакување

Повеќе информации

Број На Модел На:
BL0855
Бренд Име:
KACY
Тип:
Кружни меур ниво
Состојба:
Бренд Нови
Материјал:
Висок транспарентен Акрилик
Гаранција за квалитет:
една година
превозот:
Бесплатен превозот
Количина:
20pcs/многу
Големина:
8*5.5 мм
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата