.

.

MCH-K305D 30V 5A Мини Единечен Канал Променлива SMPS Префрлување Регулирани Прилагодливи DC Напојување

MCH-K305D 30V 5A Мини Единечен Канал Променлива SMPS Префрлување Регулирани Прилагодливи DC Напојување

Степени:

DEN 4218.24
Износ
Това е достапна

Во случај на објектот функционираат под правилна употреба на упатството за време на гаранцискиот период, ве молиме љубезно ве молиме да не контактирате и да се вратите на вашиот превозот на трошоците за замена.
Нашата Посветеност
1.
MCH-K305 D 30 V 5 A Мини Единечен Канал Променлива SMPS Префрлување Регулирани Прилагодливи DC Напојување
Спецификации :
Модел Бр. Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас пред исплата.9 На
Излезен Напон Спектар
0-30 V
Излезна Струја Опсег
0-5 A
Напон На Екранот Точноста
±0. Се проценува дека времето за испорака е на 10~20 работата дена да Азија, САД, АУ, велика БРИТАНИЈА, повеќето западно-Европски земји; 15~30 работата дена на повеќето други земји. Купувачот ќе биде одговорен за сопствени должност и локалните увозни даноци, ако настане. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 2 работни дена. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Испорака можеби одложен поради јавен празник. Ние обезбедуваме 12 месеци гаранција. Ако НЕ сте добиле објект во 40 дена, ние ќе ги провери со пост канцеларија, а потоа ја или рефундирање на каква било исчезнати објект.
Контакт
1.5%
Тековната Екранот Точноста
±0.
MCH-K305 D
Линија Напон
200-240 VAC,50 Hz-60 Hz
Текст Струја (во 220 VAC,полно оптоварување)
0. Ние работиме напорно за да бидете сигурни дека СЕКОЈ КЛИЕНТ 100% задоволство. Ве молиме НЕ остави негативни повратни информации, без да бара помош.
Нашата цел е да се надмине очекувањата на нашите клиенти за квалитет, испорака и чинење преку континуирани подобрувања и интеракција со клиентите.

Повеќе информации

Бренд Име:
XZBELEC
Број На Модел На:
MCH-K305D
Линија Напон:
200-240VAC,50Hz-60Hz
Текст Струја (во 220VAC,полно оптоварување):
0.9 На
Излезен Напон Спектар:
0-30V
Излезна Струја Опсег:
0-5A
Напон на екранот точноста:
+/-0.5%
Тековната Екранот Точноста:
+/-0.5%
Ефикасност:
>85%
Оперативен Амбиентниот:
-10 C до + 60 C, 30%RH до 90% RH

Најдобрите понуди во категоријата