.

.

Видлив Spectrophotometer Лабораториска Опрема 325-1000 nm 5nm Vis Spectrophotmeter со RS232 порта И Софтвер 110V Или 220V

Видлив Spectrophotometer Лабораториска Опрема 325-1000 nm 5nm Vis Spectrophotmeter со RS232 порта И Софтвер 110V Или 220V

Степени:

DEN 21008.16
Износ
Това е достапна


Превозот
1.5% (t) (NBS930 D) Transmittance Повторливост ≤ 0. За било какви прашања, прашања или помош, ве молиме контактирајте со нас преку Trade Manager или преку e-mail. Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас пред исплата.2 Т% RS232 Вклучувајќи Мобилен Носителот 50 mm Напојување НАИЗМЕНИЧЕН 220 V, 50 Hz; AC 110 V/ 60 Hz Бруто Тежина 14 кг Димензии 560 x 480 x 290 mm
Напонот може да се 110 V/60 Hz или 220 V/50 Hz (опционално). Ние работиме напорно за да бидете сигурни дека СЕКОЈ КЛИЕНТ 100% задоволство.
Контакт
1. Во случај на објектот функционираат под правилна употреба на упатството за време на гаранцискиот период, ве молиме љубезно ве молиме да не контактирате и да се вратите на вашиот превозот на трошоците за замена. Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас за решавање на сите прашања. Стандардно, ние ќе брод на производ со напон и фреквенција стандард во примачот на државата.5% (t) (во 360 nm, Na NO2) Лебдат ± 0.
Нашата цел е да се надмине нашите клиенти?s очекувања во квалитет, испорака и чинење преку континуирани подобрувања и интеракција со клиентите. Испорака можеби одложен поради јавен празник.

Повеќе информации

Бренд Име:
FRU
Број На Модел На:
722G
WL Опсег (nm):
325-1000 nm
Спектрален опсег:
5nm

Најдобрите понуди во категоријата