.

.

Nidec B34978-55FUJ2 24V DC 0.41 AMP 90x90x38mm Серверот Плоштадот Фан

Nidec B34978-55FUJ2 24V DC 0.41 AMP 90x90x38mm Серверот Плоштадот Фан

Степени:

DEN 1364.16
Износ
Това е достапна

(3) Unwished производ се врати ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е исто како што ние ги испраќаат. Но, не влијае врз работата и квалитет, имаме многу добар фидбек. Европските земји го користат DHL express. Пошта поштенски промена на политиката во руската Федерација,(10-22 дена) Испорака! купувачот треба да се напишани на полно име.
Nidec
Број на модел : B34978-55 FUJ2
Напон / Ampere / Доведе / Големина
24 V DC 0. Сите производи гаранција 2 месеци. Иако тоа се користи.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби! Со ЕМС : за 5-10 дена(Поединечни земји или дури и подолго) Од DHL : за 3-7 дена(Поединечни земји или дури и подолго) Замена/Exchange/Наплата (1) да ја прифатиме размена во рок од 14 дена по добивањето на неисправни објект.41 AMP 2-жица 2-пински конектор 90x90x38mm
Објектот Состојба : Користено
Гаранција : Два Месеци Гаранција
Превозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) .(Стандард Превозот Побрзо tha Mail)
Ali Express Стандард Брзо !! 10-28 дена (Поединечни земји или дури и подолго)
e Packet ,Хонгконг Пост ,DHL Глобалната Mail : околу 15-30 дена(Поединечни земји или дури и подолго) 2. (4) Ако се врати објектот не е ист како што ние се испраќаат до вас, како што се уништени, ќе треба да платат за тоа. (2) Ако купите погрешен точка pls контактирајте со нас веднаш и ние ќе испорака друг вистинскиот ако го имаме. Превозот Aramex ве Молиме приложете копија од лична карта(земе фото). Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби! Ви благодариме!
. Ве молиме, напишете EORI број.Ние ќе ви ја испратиме стоката во 1-3 дена по вашата исплата е потврди со Aliexpress. Ако ви треба било каков производ, може да обезбеди слика или модел кај нас. Постојат многу акции не на полиците, ако е потребно, ве молиме да обезбеди модели и слики да ни се.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно,Ние поддршка на пратката од страна на e Packet(САД), Ali Express Стандард Превозот, DHL, EMS, и локација за подигнување на Глобалната Mail и повеќе. Ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме оценува деталите на трансакцијата Aliexpress со Совршен"5 Звезди"и ни остави позитивен евалуација на повратните информации. Но, вие треба да си ја дозволат сите трошоци, вклучувајќи оригинални транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн.

Повеќе информации

Бренд Име:
nidec
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
B34978-55FUJ2
Heatsink Материјал:
Пластични
Фан Живот:
100000 часа
Имајќи:
Масло Имајќи
Линии:
2 линии
Примена:
Компјутер Случај
Тип:
Фан
Фан Големина:
90X90X38mm

Најдобрите понуди во категоријата