.

.

SUNON KDE1205PHVX 5CM 50*50*15 12v1.9W 4pin PWM Голема воздух за ладење вентилатор

SUNON KDE1205PHVX 5CM 50*50*15 12v1.9W 4pin PWM Голема воздух за ладење вентилатор

Степени:

DEN 830.00 -8 %
DEN 902.40
Износ
Това е достапна


Бренд : SUNON
Модел : KDE1205 PHVX
Големината на 50 X50 X15mm
Имајќи печат хидраулични имајќи
Номинална напон : 12 V
Работниот напон на 8 V-13 V
Тековната Со 1,9 W/2.6 W
Брзина : има око 8500 ВРТЕЖИ во минута
Јачина на звук : 4.2 CFM
Воздушниот притисок : 0.12 Инчен-H2 O
Бучава : 26 д-БА
Тежина : 6 g
Одржлив време на извршување 100000 часа
Оригиналниот мали заеднички 4 P приклучок (види слики)
Во должина од околу 12 цм

Повеќе информации

Линии:
4 Линии
Бренд Име:
SUNON
Тип:
Фан
Примена:
Компјутер Случај
Heatsink Материјал:
Бакар
Имајќи:
Две Топката Имајќи
Број На Модел На:
KDE1205PHVX
Фан Големина:
5015

Најдобрите понуди во категоријата