.

.

Бесплатен превозот DC 5V 0.4 НА Ладење Вентилатор За Dell Прецизност M4600 ПРОЦЕСОРОТ Вентилаторот за Ладење MG75150V1-C000-S99 5PJ49 CN-05PJ49 DFS521305MH0T

Бесплатен превозот DC 5V 0.4 НА Ладење Вентилатор За Dell Прецизност M4600 ПРОЦЕСОРОТ Вентилаторот за Ладење MG75150V1-C000-S99

Степени:

DEN 338.00 -12 %
DEN 384.00
Износ
Това е достапна

Ни даде шанса да се направат нештата право за вас, а ние ќе се потрудиме да ви помогне да го реши секој проблем. (3) Ако предметот не функционира во рамките на гарантниот период за абнормални употреба, ние не ќе размена на нови една за вас. (2) Ако предметот не функционира во рамките на гарантниот период под нормална ние може да разменуваат нова, но купувачот треба да се плати за товарни на втората време на испорака. Замена/Exchange/Наплата (1) да ја прифатиме размена во рок од 14 дена по добивањето на неисправни објект. (2) Ако вашиот објект нели пристигна или не е како што е опишано и сакате да остави негативни повратни информации, контактирајте со нас на прво место. (4) Ако се врати објектот не е ист како што ние се испраќаат до вас, како што се уништени, ќе треба да платат за тоа. И ние ќе рефундирање на вашите пари назад.

Повеќе информации

Линии:
3 Линии
Бренд Име:
YINWEITAI
Број На Модел На:
AFB
Пакет:
No
Тип:
Фан
Примена:
Процесор
Heatsink Материјал:
SU
is_customized:
Yes
Бучава:
NO
Фан Големина:
6 cm

Најдобрите понуди во категоријата