.

.

Нов и оригинален ПРОЦЕСОРОТ ладење вентилатор за Dell Latitude E6530 фан КУЛЕР 0M2CFG MF60120V1-C450-G9A KSB05105HA-BH05 KSB05105HA BH05

Нов и оригинален ПРОЦЕСОРОТ ладење вентилатор за Dell Latitude E6530 фан КУЛЕР 0M2CFG MF60120V1-C450-G9A KSB05105HA-BH05 KSB05105HA

Степени:

DEN 380.00 -12 %
DEN 432.00
Износ
Това е достапна

Вие треба да бидете сигурни дека ќе го отстраниме твојот тековниот елемент од вашиот лаптоп и да ја споредите со сликата прикажани со нас. (3) Ако предметот не функционира во рамките на гарантниот период за абнормални употреба, ние не ќе размена на нови една за вас. Но, вие треба да си ја дозволат сите трошоци, вклучувајќи оригинални транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн. Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понеделник или следниот работен ден. И ние ќе рефундирање на вашите пари назад. Превозот начин : Кина пост воздух mail Превозот време : 15-25 работни дена Следење : Yes (4) Ако сакате да се избере препорачана превозот начин на испорака на вашиот објект ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да се постигне тоа. Ни даде шанса да се направат нештата право за вас, а ние ќе се потрудиме да ви помогне да го реши секој проблем. Гаранцијата (1) гаранцијата период е 90 дена и тоа мора да биде под нормална. (4) Ако се врати објектот не е ист како што ние се испраќаат до вас, како што се уништени, ќе треба да платат за тоа.

Повеќе информации

Линии:
4 Линии
Бренд Име:
YINWEITAI
Број На Модел На:
AFB
Пакет:
No
Тип:
Фан
Примена:
Процесор
Heatsink Материјал:
SU
is_customized:
Yes
Бучава:
NO
Фан Големина:
6 cm

Најдобрите понуди во категоријата