.

.

SANYO 9G0812P1G09 DC 12V 1.1 НА 80x80x32mm Серверот Плоштадот Фан

SANYO 9G0812P1G09 DC 12V 1.1 НА 80x80x32mm Серверот Плоштадот Фан

Степени:

DEN 1023.00 -8 %
DEN 1111.68
Износ
Това е достапна

ако ви треба било каков производ,може да обезбеди слика или medel за нас. Но, вие треба да си ја дозволат сите трошоци, вклучувајќи оригинални транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн. Сите производи гаранција 2 месеци. Така, немојте ДА БРОД НА ТАА АДРЕСА. Иако тоа се користи. (3) Unwished производ се врати ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е исто како што ние ги испраќаат. Пошта поштенски промена на политиката во руската Федерација,(10-22 дена) Испорака! купувачот треба да се напишани на полно име. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме оценува деталите на трансакцијата Aliexpress со Совршен"5 Звезди"и ни остави позитивен евалуација на повратните информации. Ве молиме, напишете EORI број. Адресата на пратката не е нашата, тоа е поштарот адреса. Ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса. (4) Ако се врати објектот не е ист како што ние се испраќаат до вас, како што се уништени, ќе треба да платат за тоа. Европските земји го користат DHL express.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби! Со ЕМС : за 5-10 дена(Поединечни земји или дури и подолго) Од DHL : за 3-7 дена(Поединечни земји или дури и подолго) Замена/Exchange/Наплата (1) да ја прифатиме размена во рок од 14 дена по добивањето на неисправни објект.
SANYO Број на Модел : 9 G0812 P1 G09 Напон / Ampere / Доведе / Големина DC 12 V 1.(Стандард Превозот Побрзо tha Mail)
Ali Express Стандард Брзо !! 10-28 дена (Поединечни земји или дури и подолго)
e Packet ,Хонгконг Пост ,DHL Глобалната Mail : околу 15-30 дена(Поединечни земји или дури и подолго) 2.1 4-wire 80x80x32mm Објект Состојба : Користено Гаранција : Два месеци Гаранција за Испорака : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) . Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби! Ви благодариме!
. Превозот Aramex ве Молиме приложете копија од лична карта(земе фото). (2) Ако купите погрешен точка pls контактирајте со нас веднаш и ние ќе испорака друг вистинскиот ако го имаме. Но, не влијае врз работата и квалитет, имаме многу добар фидбек.Ние ќе ви ја испратиме стоката во 1-3 дена по вашата исплата е потврди со Aliexpress. Ако ви треба било каков производ, може да обезбеди слика или модел кај нас. И ние ќе рефундирање на вашите пари назад.

Повеќе информации

Линии:
4 Линии
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
9G0812P1G09
Heatsink Материјал:
Пластични
Фан Живот:
100000 часа
Примена:
Компјутер Случај
Бренд Име:
SANYO
Тип:
Фан
Фан Големина:
80x80x32mm

Најдобрите понуди во категоријата