.

.

Нови Оригинални SANYO 109R0812H4021 80*80*25ММ 8CM DC12V 0.11 НА 109R0812H4D011 0.13 acooling фан

Нови Оригинални SANYO 109R0812H4021 80*80*25ММ 8CM DC12V 0.11 НА 109R0812H4D011 0.13 acooling фан

Степени:

DEN 816.00 -15 %
DEN 960.00
Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Сечилото Боја:
109R0812H4D011, 109R0812H4021
Бренд Име:
SANYO
Линии:
2 линии
Број На Модел На:
109R0812H4021
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Примена:
Компјутер Случај
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
сите
Бучава:
25dBA
Пакет:
No
Волумен На Воздух:
30CFM
моќност:
1.56 W
Имајќи:
Две Топката Имајќи
Моќ Интерфејс:
3PIN
Фан Живот:
50000 часа
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2500RPM
Фан Големина:
8025

Најдобрите понуди во категоријата