.

.

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 50PCS TDA2030A TDA2030 TO220-5 TO220 Аудио Засилувач Моќ

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 50PCS TDA2030A TDA2030 TO220-5 TO220 Аудио Засилувач Моќ

Степени:

DEN 357.00 -5 %
DEN 375.84
Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Фаза:
еден фаза
Тековниот Тип:
DC
Број На Модел На:
TDA2030A
Употреба:
Аудио

Најдобрите понуди во категоријата