.

.

PATICO Врвен Квалитет Свадба Накит Поставите Вода Бисер Обетки Ѓердан 925 Sterling Silver Pendant Ѓердан Бесплатен Превозот

PATICO Врвен Квалитет Свадба Накит Поставите Вода Бисер Обетки Ѓердан 925 Sterling Silver Pendant Ѓердан Бесплатен Превозот

Степени:

DEN 161.00 -69 %
DEN 519.84
Износ
Това е достапна

Продавачот не е одговорен за поштенски да се врати ставки. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или отворете disput . Ние ќе рефундирање на дека цената на објектот минус поштарина. Можете да креирате Контакт со Нас дел како дел од Продавачот Детали од Продавачот на страницата со Детали под Профили Табот. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена откако ќе го добие враќа објект од вас.4 mm
Материјал : сребро 925 ,Бисер
Количини : 1 Сет( ѓердан +обетки)
Печат : сребро 925
1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел. Како производител и веледрогерија, на различни накит( мода накит трговија на големо, сребрен накит трговија на големо ) и други декорација, ние бидете сигурни дека Поволните цени врз основа на висок квалитет.
Превозникот Име
Проценето Време на Испорака во САД(во Работни Денови)
EMS
5-13 дена
DHL
2-8 дена
UPS-от
2-8 дена
Fed Ex
2-8 дена
Epacket
6-18 дена (освен врв сезони)
Кина Пост Воздух Mail
15~40 дена(освен врв сезони)
Хонгконг Пост Воздух Mail
12~35 дена(освен врв сезони)
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек. Ако немате, Контактирајте со Нас за информации, овој дел ќе биде отстранет од шаблон. Посакуваме пријатно купување!
Вашиот Контактирајте со Нас за информации ќе биде вметната и тука.
Враќање Услови
Може да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа.039 инч, 1 инч=25. По создавањето на продавачот детали, можете да изберете за тоа да бидат вклучени во листата на lister страна, веднаш до вашиот шаблон за избор.
Ви благодарам многу., Ltd е професионална накит компанија во Yiwu, која е симбол на пазар на стоки.Превозот и предавање
Бесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата e-mail или можете да го добиете во Aliexpress по вашите нарачки се доставени. Ве молиме контактирајте со нас, ако не го примите Следење Numeber во рок од 7 дена по потврдување на уплатата.
Кина Yiwu Сјај Накит Co.
Ѓердан големина : 18 инчи
Конвертирање : 1 mm=0.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Повод:
Ангажирање
Бренд Име:
PATICO
Обликотшема:
Круг
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Материјал:
бисер
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Број На Модел На:
S224
Метали Тип:
Сребро.
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 парче ѓердан+еден пар обетки
Тип На Производ:
накит сет
боја:
Бела
Парична казна или Моден:
Парична казна
Материјал:
925 сребрен , бисер
Пол:
Жени,Девојки
Occasssion:
Ангажирање, забава, свадба, подароци
Стил:
Романтични
Број На Модел На:
S224
is_customized:
Yes
Метал Печат:
925,Фунта

Најдобрите понуди во категоријата