.

.

MS1504115 Моден Бренд 2 Бои, Накит Сетови Класичен Лист Дизајн со Висок Квалитет Елегантен Свадба Накит Партија Подароци Нова

MS1504115 Моден Бренд 2 Бои, Накит Сетови Класичен Лист Дизајн со Висок Квалитет Елегантен Свадба Накит Партија Подароци Нова

Степени:

DEN 403.00 -30 %
DEN 575.52
Износ
Това е достапна


Бренд За Накит Поставува Висок Квалитет
Боја : Зелена,Multicolor
Големина : Pls Се Види На Слика
Кина Пост Воздух Mail $1.5 Линк :
e Packet $2.0 Линк :
e Пакет $3.8 Линк :

Повеќе информации

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Бренд Име:
HKTEN
Стил:
Класичен
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
2
Материјал:
Смола
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Број На Модел На:
MS17851
боја:
2
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата